S čím vám pomůžeme

V S.Factory se specializujeme na vývoj softwarových řešení na míru s přehledným online rozhraním a více úrovňovým systémem uživatelských oprávnění. Klademe vysoký důraz na rychlost a bezpečnost všech aplikací. Díky optimalizaci pro mobilní zařízení budete mít všechny potřebné informace a nástroje pro chod firmy k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Uděláme pořádek ve vašem podnikání

CRM systém na míru

S naším CRM systémem na míru vám pomůžeme získat lepší přehled o vašich zákaznících a obchodních aktivitách. Budete moci efektivněji spravovat data, plánovat obchodní kroky a zlepšit celkovou efektivitu týmu.

chci více informací

Zkrotíme papírování

digitalizace firemních dokumentů

Pomůžeme vám zbavit se nadměrného papírování a zefektivnit firemní procesy.
Díky digitalizaci budete moct snadno spravovat, vyhledávat a sdílet firemní dokumenty. Získáte tím nejen více času, ale ušetříte také náklady. Díky našemu řešení budete mít přístup ke všem dokumentům kdykoliv a odkudkoliv.

chci více informací

Zvýšíme efektivitu firemních procesů

firemní intranet na míru

S naším firemním intranetem budete své firemní procesy řídit efektivně a přehledně. Uvolníme ruce vašim zaměstnanců od zbytečné administrativy. Sdílení informací a dokumentů napříč celou firmou bude jednoduché a zároveň zcela bezpečné. Využijte moderní nástroje pro efektivnější firemní procesy v jednom přehledném rozhraní se snadnou obsluhou.

chci více informací

Vyladíme vaši prezentaci v digitálním světě

webové aplikace a CMS

Pomůžeme vám vylepšit vaši online prezentaci. Naše řešení umožňuje snadno spravovat obsah webových stránek a přizpůsobit je potřebám firmy. Díky nadčasového vzhledu a rychlosti stránek dokážete oslovit více zákazníků. S webovou aplikací a vlastním CMS vás zviditelníme v online světě.

chci více informací

Kde se to může hodit?

Informační systémy pro reality

informační systémy pro zdravotnická zařízení a ordinace

software pro správu nemovitostí, obchodní centra

automatizovaný katalog produktů pro segment b2b

ale samozřejmě také v mnoha dalších odvětví

Nezávazná konzultace

Potřebujete software na míru své firmě? Nebo jste nenašli to, co potřebuje vaše firma? Napište nám.